Taglar : "Bakan Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bakan Görmek Anlamı! Ruyada Bakan Görmek Ne Demek. Rüyamda Bakan Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek, bir işadamının yardımını göreceğinize ve devlet kapısında istediğiniz bir işinizin olacağına işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek, bir isadaminin yardimini göreceginize ve devlet kapisinda istediginiz bir isinizin olacagina isarettir. Devletin işlerini yürüten bir bakanı rüyada görmek, işlerde başarıya ulaşmaya delalet eder. Bakanla bir sofrada yemek yediğini görmek, devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bakan Görmek

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder. Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder. Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla ulasacaginiza isarettir. Bakanla birlikte yemek yediginizi ve bu suretle onunla dost[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri