Taglar : "Boncuk Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Boncuk Görmek Anlamı! Ruyada Boncuk Görmek Ne Demek. Rüyamda Boncuk Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Bu erkekler içinde aynıdır. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek içi ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyasinda bir yerden boncuk alan genc bir kiz asik olur. bu erkekler icinde aynidir. evli kadin icinse esinden duyacagi tatli sözlerdir. erkek ici ise bu rüya gizli bir iliskiye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Boncuk Görmek

Her çeşit adi boncuk değersiz insanlara, Bol miktarda boncuk haram mala, Güzel boncuk asil kadına, Boncukçu, kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye delalet eder. Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir. Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir. Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri