Taglar : "çınar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çınar Görmek Anlamı! Ruyada çınar Görmek Ne Demek. Rüyamda çınar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çınar Görmek

Yasaminizin uzun süreli olacagina sermayenizin devamli büyüyecegine, isarettir. Hayirsiz, kötü evlada da yorumlanir. Kurumus çinar:çok önemli para kaybina ugrayacaginizi belirtir. Devrilmis çinar agaci birisinin haksiz yere suçlanacagina isarettir. Çinar agacindan düsmek is yasaminizda yaptiginiz hatalar nedeniyle para durunuzun bozulacagina ve sikintilar yasayacaginiza yorumlanir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çınar Görmek

Kadri yüce, çevresi ve yakınları çok insana, Büyük çınar ağacını yapraklı görmek devletin ve ülkenin büyümesine, Onun dallarını rüzgarda sallanırken görmek savaşa, Çınar ağacının dalı kişinin çocuk ve torunlarına, Çınar ağacının altında oturmak devlettenn gelecek hayırlı bir işe delalet eder. Yaşamınızın uzun süreli olacağına sermayenizin devamlı büyüyeceğine, işarettir. Hayırsız, kötü evlada da yorumlanır. Kurumuş çınar:çok önemli para kaybına uğrayacağınızı belirtir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri