Taglar : "çoban Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çoban Görmek Anlamı! Ruyada çoban Görmek Ne Demek. Rüyamda çoban Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çoban Görmek

Rüyada coban görmek, iyidir. coban, ögretmen, memur ve hakime isarettir. bir kimse rüyada koyun güttügünü, halbuki güdecegi yerleri bilmedigini görse, manasini güzel bilmedigi halde kur’an okur. rüyada görülen coban halkin büyükleridir. cobani görmek sanin yüceltme insaf ve adaletle halka hükmetmeye isarettir. ancak domuz cobani görmek, müstesnadir. bu halde tabir, hiristiyan ve bid’ad sahibi kimselerle düsüp kalkmaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çoban Görmek

Öğretmene, memura, yargıca, halkın büyüğüne; Çoban bazen adaletle hükmeden kimseye, Koyun çobanı olduğunu görmek velayete ve ehil olanlar için yüksek memurluğa, Domuz çobanı olduğunu görmek bid ate, hıristiyan din ve dünya görüşüyle Aile ve toplumu şekilllendirmeye çalışmaya, Çoban olmak sorumluluğa, ev halkının akibetinden dolayı hesap vermeye delalet eder. ( Çoban değneği için Bakınız; Değnek.) Rüyasında çoban olduğunu gören kimse toplumda[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri