Taglar : "Cüce Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Cüce Görmek Anlamı! Ruyada Cüce Görmek Ne Demek. Rüyamda Cüce Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Cüce Görmek

Aile içinde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyada cüce görmek; düşmanı yenmeye, cüce bir kadınla veye erkekle görüşmek; dolandırıcı biri ile yapılacak işten zarar görmeye işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Cüce Görmek

aile icinde birtakim sorunlarla karsi karsiya kalacaksiniz. Rüyada cüce görmek; düsmani yenmeye, cüce bir kadinla veye erkekle görüsmek; dolandirici biri ile yapilacak isten zarar görmeye isarettir. Rüyada cüce görmek arzularinizin olacagina, dertlerinizi azalacagina, ummadiginiz kazançlar elde edeceginize isarettir. rüyada cüce görmek sevindirici bir haber almaya, cüce bir hale gelmek, Ömrün kisalmasina veya fitne ve dedikodu cikmasina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Cüce Görmek

Rüyada herhangi bir şekilde cüce görmek istediklerinizin gerçekleşeceği, sıkıntılarınızın azalacağı beklenmedik kazançların olabileceği bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada cüce görmek arzularınızın olacağına, dertlerinizi azalacağına, ummadığınız kazançlar elde edeceğinize işarettir. Aile içinde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyada cüce görmek pek iyi sayılmaz. Güçlükler, engeller, aksaklıklar ve sıkıntılı bir devreye işaret eder. Rüyada cüce görmek kisirliga isarettir. Rüyasinda cüce görmek, eger[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri