Taglar : "çürük Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çürük Görmek Anlamı! Ruyada çürük Görmek Ne Demek. Rüyamda çürük Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çürük Görmek

Amansiz, sonu olmayan bir aska tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrilmaya isarettir. Bedeninizde çürük olmasi daha önce yasadiginiz asklari hatirlamak size saglamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatiniz boyunca elinizi attiginiz her iste basarili olacaginiz anlamindadir. Çürük Domates görmek eger siyasetle ugrasiyorsaniz önemli seviyelere gelecek ve basari saglayacaksiniz anlamindadir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çürük Görmek

Gıda Maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs. nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşeek davranıldığına delalet eder. Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işarettir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri