Taglar : "çuval Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çuval Görmek Anlamı! Ruyada çuval Görmek Ne Demek. Rüyamda çuval Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çuval Görmek

Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çuval Görmek

kaybettiginizi sandiginiz degerli bir nesneyi bulacak, cok mutlu olacaksiniz. Rüyada cuval, gizli olan seyin bekcisidir. cuvaldan bir sey ciktigini görürse, o kimse ifsa ve izhar eder. cuval görmek, yolculuga, gizli olan seyi muhafazaya, ese isarettir. Dolu çuval ise bereketi gösterir. Kaybettiginizi sandiginiz degerli bir esyayi bulacak ve mutlu olacaksiniz.Çuvali bos görmek hanede bereket olmadigini ve bir ugursuzluk bulundugunu belirtir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çuval Görmek

Gizli olanı açığa vurmamaya, sır saklamaya; bekçiye, Çuvaldan bir şey çıkması ihanete, Çuval yapan yuhut satan kimse, iyisi ve kötüsü ile halkın iyi tanıdığı insanlara, Elde çuval birini görmek eşin hamile kalmasına, kız doğurmasına; böyle durumlar yoksaa yolculuğa delalet eder. Boş çuval görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk olduğunu ve bu yüzden sıkıntı çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun tekrar[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri