Taglar : "Dalga Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dalga Görmek Anlamı! Ruyada Dalga Görmek Ne Demek. Rüyamda Dalga Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının biraz güç olacağını açıklar. Bekar biri için bu tür rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir. Dalgalı denizde yüzen insan bol para kazanır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalgali deniz görmek basarinin biraz güc olacagini aciklar. bekar biri icin bu tür rüyalar askta sorunlar olarak yorumlanir. dalgalarla bogusan bir insan, ani bir firsattan yararlanarak birden yükselir. dalgali denizde yüzen insan bol para kazanir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dalga Görmek

Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürülen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder. Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri