Taglar : "Dalgıç Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dalgıç Görmek Anlamı! Ruyada Dalgıç Görmek Ne Demek. Rüyamda Dalgıç Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada görülen dalgic, devlet baskanidir. inci cikarmak icin denize daldigini gören kimse, devlet hizmetine girer. dalgic, cetin islere pervasizca giren kimseye isarettir. dalgici görmek, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir. rüyada dalgic görmek faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malim tehlikeye sokan bir kimsedir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dalgıç Görmek

Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder. Rüyasında kişi[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri