Taglar : "Dam Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dam Görmek Anlamı! Ruyada Dam Görmek Ne Demek. Rüyamda Dam Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dam Görmek

Rüyada görülen dam, kadri ve sani yüce bir kadindir. bazi tabirciler, rüyada görülen dam kadri yüce bir erkege isaret eder, derler. rüyada dam üzerinde sür’atle kostugunu ve cabuk cabuk yürüdügünü gören kimseye devlet büyügü tarafindan bir bela isabet eder. rüyada damlara cikmak eger yaz mevsiminde ise rahatliga, üzüntü, keder, sikinti ve hastaliklarin gitmesine sirlarin meydana cikmasina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dam Görmek

Çatı anlamı için Tavan , Ahır anlamı için Ahır Maddelerine bakınız. Rüyada bir evin damında yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok yükselecek ve bütün işlerinizde başarılı olacaksınız demektir. Rüyasında dama çıkan kimsenin istedikleri olur. Olumlu değişikliğe delalettir. Rüyada dam görmek kadinla yorumlanir. Rüyasin da çatisi olmayan düz bir damda gezindigini görmek, bekar ise ev lilige, evli ise, bir baska kadinla tanisacagina, damdan asagi[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri