Taglar : "Dantel Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dantel Görmek Anlamı! Ruyada Dantel Görmek Ne Demek. Rüyamda Dantel Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dantel Görmek

Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dantel Görmek

bir düsmaninizla sorunlar yasayacaksiniz. güzel islenmis dantel, güzel haberlerin simgesidir. Bir düsmaninizla problemler yasayacaksiniz demektir. Güzel islenmis dantel, iyi haberlerin isaretidir. Dantel örmek bir seylerin ters gidecegini ve bu nedenle para bakimindan sikintili Günler yasayacaginizi belirtir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dantel Görmek

Dantel yoksulluğu simgeler. Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerin işaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı Günler yaşayacağınızı belirtir. Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir. Rüyada dantel evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine göre evliliğin iyi veya kötü olacağına işarettir. Rüyada dantel ördügünü görmek, baskalarinin kendisi hakkinda[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri