Taglar : "Dargınlık Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dargınlık Görmek Anlamı! Ruyada Dargınlık Görmek Ne Demek. Rüyamda Dargınlık Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dargınlık Görmek

Rüyada dargin oldugunu görmek, bir sebebe binaen degilse aniden ölümüne isarettir. bazen darginlik, rezil olmasini gerektiren seyleri yapmaya ve hastaliklara da isarettir. bir kimse kendisinin bir kisiye dargin oldugunu görse o kimsenin isleri o kisinin eline gecer, mali gider. darginlik, fakirlige ve mali lüzumsuz yere harcamaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dargınlık Görmek

Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Yüz Ekşitmek.) Dargınlık Rüyaları iyidir. İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder. Rüyada dargin oldugunu görmek, bir sebebe binaen degilse aniden ölümüne isarettir. Bazen darginlik, rezil olmasini gerektiren seyleri yapmaya ve hastaliklara da isarettir. Bir kimse kendisinin bir kisiye dargin oldugunu görse, o kimsenin isleri o kisinin eline[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri