Taglar : "Davul Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Davul Görmek Anlamı! Ruyada Davul Görmek Ne Demek. Rüyamda Davul Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Davul Görmek

Davul sesi duymak, uzakta yaşayan bir arkadaşınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunun işaretidir. Davul görmek, insan ilişkilerinde başarılı olup birçok arkadaş edineceğiniz anlamındadır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Davul Görmek

davul sesi duymak, uzakta yasayan bir arkadasinizin sizin yardiminiza ihtiyaci oldugunun isaretidir. davul görmek, insan iliskilerinde basarili olup bircok arkadas edineceginiz anlamindadir. davul sesi cimri ve tutucu ve halkin gözüne carpan birtakim zenginlere isarettir. her türlü ses, samata ve gürültü cikaran seyler Rüyada, cimri bir takim zenginlere isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Davul Görmek

Boş habere, gürültücü kimselere ve Ayak takımına, Rehberlik görevi yapan ya da gaza için çalınan davul hayırlı iş ve habere delalet eder. Davul görmek, insanlarla iyi ilişkiler kurup birçok arkadaş sahibi olacağınız anlamındadır. Uzaktaki bir akrabanızdan mutluluk veren haber geleceğine ve yaşamınızı değiştirecek beklenmedik bir olayla karşılaşacaksınız demektir işarettir.Davul sesi duymak, uzaklarda yaşayan bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olduğunun belirtisidir. Davul[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri