Taglar : "Defterdar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Defterdar Görmek Anlamı! Ruyada Defterdar Görmek Ne Demek. Rüyamda Defterdar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Defterdar Görmek

Rüyada muhasebeci ve defterdar, azab sahibi bir kimsedir. eger muhasebeci hesap yaparken zorlanirsa o kimseden rüya sahibinine bir zarar gelir. eger isci ve memur olan bir kimse kendi hesabini kafi derecede verdigini görse, kadri yüksek,rizik ve gecimi genis olur.hesabini vermekte aciz kaldigini görse, kiymeti düser, üzüntü, keder ve ziyana ugrar. bir kimse hesaba cekildigini görse,bid’at ve kötü düsüncede bulunduguna ve[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Defterdar Görmek

Rüyada defter görmek, maisetini ayarlamaya isarettir. issiz kimse icin defter görmek, is bulmaya isarettir. defter görmek, menfaat ve riziklara, bazen de kast ve himmete, sikinti ve siddete ve rizik aramak icin yolculuga isarettir. is yasaminizda cok yogun olacaginiza önünüze gelen bu firsatlardan faydalanacaginiza yorulur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Defterdar Görmek

Kötülüğü iyiyiğine galip gelen kimseye, zulümle iş görmeye, İşsiz birinin defterdar görmesi iş bulmasına delalet eder. Rüyada defterdar görmek, alacak verecek hesaplarinda daha dikkatli olmak gerektigine, para islerinin bir süre için iyi gitmedigine yorumlanir.Bu rüya evlenmemis bir kadin için zengin bir evlenme yapmasina, yasli ise para kazanacagina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri