Taglar : "Deli Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Deli Görmek Anlamı! Ruyada Deli Görmek Ne Demek. Rüyamda Deli Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Deli Görmek

Rüyasında deli gören kimse, çevresinden olmayan biriyle bir yabancıyla tanışır. Bir delinin bir şey vermesi de kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında delirdiğini gören kimsede bir konuda isabetli bir karar verir ve çevresinde hayranlık uyandırır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Deli Görmek

Rüyasinda deli gören kimse, cevresinden olmayan biriyle bir yabanciyla tanisir. bir delinin bir sey vermesi de kismet olarak yorumlanir. rüyasinda delirdigini gören kimsede bir konuda isabetli bir karar verir ve cevresinde hayranlik uyandirir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Deli Görmek

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin olmaya, Delilik kimi insanlar[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri