Taglar : "Delikanlı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Delikanlı Görmek Anlamı! Ruyada Delikanlı Görmek Ne Demek. Rüyamda Delikanlı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyada genc ve yigit delikanli görmek,düsmana galip gelmeye isarettir. delikanli görmek, anarsist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya isarettir. bazen ihtiyaclarin bitmesine isarettir. rüyada genc bir delikanli ile oynadigini gören kimse, hileli ve mahzurlu bir seye düser. bir kimse rüyada bir erkek cocukla oynastigini veya ondan istedigini görse,o kimsenin cirkin bir iste bulunmasindan korkulur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Delikanlı Görmek

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık Havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder. Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır. Erkeklerin Rüyalarinda delikanli olduklarini görmeleri, çok iyi ve sevinçli bir haber[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri