Taglar : "Deprem Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Deprem Görmek Anlamı! Ruyada Deprem Görmek Ne Demek. Rüyamda Deprem Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Deprem Görmek

iş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu Rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Deprem Görmek

is hayatinizda birtakim sorunlarla karsi karsiya kalacaksiniz. bu Rüya, ülkeler arasinda savas cikacagi anlamina da gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Deprem Görmek

sarsıntı oluyor ve ben koşmaya başlıyorum gökten tuğla taş benzeri cisimler çok hızlı bi şekilde düşüyor,kafama gelecekler ve öleceğim diye çok korkuyorum.koşarak inşaatı bitmiş yüksek bir binanın en üst katına çıkıyoruz yanımda kızım ablam ve birkaç kişi daha var bunlarda 2 si sanki yabancı erkek 1 akraba.ablamın ve benim eşyalarımda en üst katta ama orası yabancı bir ev ama ablamla[Devamını Oku…]

10 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Deprem Görmek

depremle ilgili Rüyalar veya depremle birlikte gökten tas veya kartopu veya herhangi bir sey düsüyorsa ve insan korkup oraya buraya kaciyorsa mutlaka Allah in razi olmadigi bir tehlike bulunuyor ve bu Allah dan bir uyaridir , etrafinizdaki dost görünümlü insanlara dikkat etmek gerektigini gösterir ve tehlikeli bazi olaylarin olacagini gösterir

10 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri