Taglar : "Diploma Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Diploma Görmek Anlamı! Ruyada Diploma Görmek Ne Demek. Rüyamda Diploma Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Diploma Görmek

Rüyada memurun diploma görmesi Amir tarafindan takdir edilecegine isarettir. tüccann bu rüyayi görmesi kazancinin artacagina ve yeni müessese kuracagina isarettir. talebenin rüyada diploma görmesi, sevinecegine ve hocasi tarafindan iltifat görecegine isarettir. hanimin rüyada diploma aldigini görmesi ise, kocasi tarafindan takdir edilecegine ev islerinde basarili bir hanim otduguna isarettir. diploma her halde takdir edilmektedir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Diploma Görmek

Yenilik, değişiklik, başlangıç olarak yorumlanır. Rüyada diploma görmek bir kaç sekilde yo rumlanir: Memur iseniz amirlerinizin takdirlerine muhatap olacaginiza; tüccar iseniz kazançli bir is hususunda bir müessese ile anlasma imzalamaniza; halktan biri iseniz, mahallenizde yapa caginiz hayirli bir is için izin almis oldugunuza; ev kadini iseniz, esinizin sizden çok memnun olduguna ve onun sevgisini kazandiginiza; ögrenci iseniz okulunuzda basarili olmanizdan[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri