Taglar : "Eğlence Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Eğlence Görmek Anlamı! Ruyada Eğlence Görmek Ne Demek. Rüyamda Eğlence Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Eğlence Görmek

Eğlence toplum hayatıyla ilgili haber, söz, konuşma dedikodu olarak yorumlanır. Bu Rüyalarda görünen insanlar, eşyalar, yerler güzel ve renkliyse haber iyi olacaktır. Karanlık, insanların üstü başı pis ve yırtıksa haber üzücü olacaktır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Eğlence Görmek

eglence toplum hayatiyla ilgili haber, söz, konusma dedikodu olarak yorumlanir. bu Rüyalarda görünen insanlar, esyalar, yerler güzel ve renkliyse haber iyi olacaktir. karanlik, insanlarin üstü basi pis ve yirtiksa haber üzücü olacaktir. Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak da yorulur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Eğlence Görmek

Her türlü oyun ve eğlence dünya hayatının aydatıcılığına ve geçiciliğine, sonu üzüntüyle bitecek gayretlere, kalp körlüğüne ve basiretsizliğe, Dinlenmek amacıyla, meşru bir şekilde eğlenmek beden ve ruh sağlığına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Dans, Oyuun.) Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak da yorulur. Büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceksiniz demektir. Dedikodu olarak da[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri