Taglar : "Fırat Nehri Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Fırat Nehri Görmek Anlamı! Ruyada Fırat Nehri Görmek Ne Demek. Rüyamda Fırat Nehri Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Fırat Nehri Görmek

Rüyada firattan Su ictigini gören kimse, Allah (cc.) tarafindan menfaat ve berekete erisir. firat nehrinin kurudugum görse, devlet baskaninin ölecegine veya mülkünün elinden gidecegine ve helak olacagina isaret eder. bir kimse rüyada firat suyunu ictigini görse, o sahsin cok namaz kilip ibadet ettigine ve kanaatkar olduguna isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Fırat Nehri Görmek

Rüyada Firat nehrini görüp üzerinden geçmek, Allah (C.C) tarafindan bütün dileklerinin kabul edilecegine, bolluk ve refaha kavusacagina, suyundan içmek, bol rizk ve geçime isarettir. Firat nehrini kurumus olarak görmek büyük devlet adamlarindan birisinin ölümüne delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada Firattan Su içtigini gören kimse, Allah (C.C.) tarafindan menfaat ve berekete erisir. Firat nehrinin kurudugunu görse, devlet baskaninin ölecegine[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri