Taglar : "Firavun Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Firavun Görmek Anlamı! Ruyada Firavun Görmek Ne Demek. Rüyamda Firavun Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Firavun Görmek

Rüyada firavun, din düsmanidir.bir kimsenin rüyada firavunu iyi halde görmesi, kavminin halinin kötülügüne isaret eder. dünyanin bazi firavunlanna dönüstügünü gören kimse, kuvvete nail olur,davasini herkese duyurur ve dinini ifsad eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Firavun Görmek

Firavun görmek din düsmanligi ile yorumla nir. Rüyada firavun görmek, eger firavunla konusup anlasiyorsa, dininin zayifligina; onunla kavgali bir sekilde konusuyorsa, dini nin kuvvetine delalet eder. Kendisinin bir firavun oldugunu görmesi, günahkarligina ve tövbe etmesi gerektigine yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada firavun, din düsmanidir. Bir kimsenin rüyada firavunu iyi halde görmesi, kavminin halinin kötülügüne isaret eder. Dünyanin bazi firavunlarina[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Firavun Görmek

Hak ve hakikat düşmanı, despot ve mağrur insana, Eski zalim hükümdarların bir yerde yönetimi ele geçirdiklerini görmek, onların zihniyetinde olanların böyle bir maksat güdüyor olmalarına delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri