Taglar : "Firuze Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Firuze Görmek Anlamı! Ruyada Firuze Görmek Ne Demek. Rüyamda Firuze Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Firuze Görmek

üyada firuze tasi görmek, fetih, yardim, talih ve uzun ömre isaret eder. bir kadin Rüyada elinde saf firuze tasiyle donatilmis bir bicak oldugunu görse, o kadin erkek bir cocuk doyurur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Firuze Görmek

Firuze görmek yardimla tabir olunur. Rüyasinda parmagina firuze tasli bir yüzük taktigini görmek, takan erkek ise, esinden bir yardim görecegine ve menfaat bulacagina; kadin ise, kocasinin kendisine güzel bir hediye alacagina delalet eder. Firuze tasi ayni zamanda saglikla da yorumlanir. Birisine firuze tasli bir mücevher, bilezik, yüzük ve benzeri bir sey hediye eden verdigi kimseyi kiskandigina; eger böyle bir hediyeyi[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Firuze Görmek

Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hyırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder. Kişiye nazar değeceğine işaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri