Taglar : "Fitil Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Fitil Görmek Anlamı! Ruyada Fitil Görmek Ne Demek. Rüyamda Fitil Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Fıtıl Görmek

Rüyada fitil görmek idareci bir kisiye yorumlanir. Fitil eger bir lamba içinde ise ve yaniyorsa, bulundugu yerde kendisinden üstün olan birinin kendi hakkinda iyi seyler düsünmedigine ; bir fitili eline alip yakmak istiyor; fakat fitil yanmiyorsa, düsmanlari olduguna fakat kendisine bir sey yapamayacaklarina isarettir. Bir fitili elinde tutusturmak, etrafina zarar verecek bir harekette bulunacagina; fitili tutusturduktan sonra söndürüp elinden attigini[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Fitil Görmek

Mum, lamba vs. fitili bir yaren bayan yöneticisine, Fitilin tamamen yanmış olması bu yöneticinin vefatına, Fitilin sönmüş olduğunu görmek birinin hastalanmasına, hasta varsa vefatına, Güzelce yanan ve etrafına ışık saçan fitil kadın cihetinden kaynaklanaan sevinç ve mutluluğa, Dinamit, bomba vs. fitili atıl kapasiteyi yahut potansiyel gücü harekete geçiren sebep ve unsurlara delalet eder. ( Fitil kullanmak için Bakınız; İlaç.)

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri