Taglar : "Gazete Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Gazete Görmek Anlamı! Ruyada Gazete Görmek Ne Demek. Rüyamda Gazete Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Gazete Görmek

Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Gazete Görmek

Rüyasinda bir gazete aldigini gören de sadece kendisini ilgilendiren, gelecegini etkileyecek bir gercegi ögrenir. gazete daima iyi haber, ferahlik verecek söz olarak yorumlanir. rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazi olaylarin cikacagina isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Gazete Görmek

Geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder. Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır. Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. Birtakım sahtekarlıklara veya yolsuzluklara başvurmayın. Yakalanıp, başınızı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri