Taglar : "Gişe Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Gişe Görmek Anlamı! Ruyada Gişe Görmek Ne Demek. Rüyamda Gişe Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Gişe Görmek

Rüyada giseden para aldigini görmek elinden bir miktar para cikacagina isaret eder. giseden bilet almak ise yolculuga cikmaya isarettir. rüyada bir eglence yerinin gisesinden bilet almak da, vakitlerini olumsuz islerde harcayan birisi olduguna isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Gıse Görmek

Rüyada bir giseden para aldigini görmek, elinden bir miktar para çikacagina yorumlanir. Gise önünde kuyrukta bekledigini görmek bekledigi bir para için uzun zaman geçecegine ve çok güç alacagina isarettir. Gisede kapali yazisi varsa, isinin kolayca yoluna girmeyecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada giseden para aldigini görmek dinden bir miktar para çikacagina isaret eder. Giseden bilet almak ise yolculuga[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Gişe Görmek

Rüyasında bir sinema veya Tiyatro gişesinde kendisini gören kimse hayalperest bir kimsedir. Bu hayallerini kısıtlaması gerekmektedir. Yeni bir devre, hayat ve yeni bir yoldur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri