Taglar : "Göl Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Göl Görmek Anlamı! Ruyada Göl Görmek Ne Demek. Rüyamda Göl Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Göl Görmek

Sakin ve durgun bir gölde sandalla gezindiğinizi gördüyseniz, mutlu olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız anlamına gelir. Kirli bir gölde gezinmek, iş ve aşk hayatında sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Göl Görmek

sakin ve durgun bir gölde sandalla gezindiginizi gördüyseniz, mutlu olacaginiz ve bu mutlulugu sevdiklerinizle paylasacaginiz anlamina gelir. kirli bir gölde gezinmek, is ve ask hayatinda sorunlarla karsilasacaginiz anlamindadir. göl, yolcu icin yolculugun mümkün olmamasina isaret eder. kücük Göl, zengin bir kadinla tabir edilir. bazen göl, iyi gecinmeyi seven, servet sahibi bir kadinla tabir edilir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Göl Görmek

RÜYADA GÖL TEMİZ İSE İYİLİK AYDINLIK TEMİZLİLİK GÖL KİRLİ İSE KÖTÜLÜGE İŞARET

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Gol Görmek

Rüyada Göl muratla yorumlanir. Durgun ve parlak Sulu bir gölde sandalla dolastigini görmek, sonucunu dört gözle beklediginiz bir olayin hemen ,hemen istediginiz biçimde halledil digi haberini alacaginiza, gölde yikandiginizi görmek, basinizda dolasan bir felaketten kurtulacaginiza isarettir. Bulanik Suyu olan bir gölde elini ve yüzünü yikadigini gören, kisa bir hastalik geçirerek sonra iyilesir. Göl üzerinde göl çiçeklerinin açtiklarini görmek murattir. Bir[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Göl Görmek

İyi geçimli kadına, işini danışmasız yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder. Rüyada Göle girmek onun hile ile aldatılacağına işarettir. Sakin bir gölde sandalla gezmek, mutlu olacaksınız demektir. Mutluluğunuzu yakınınızdaki insanlarla paylaşacağınız anlamındadır. Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder. Sakin ve durgun Göl mutluluğun ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınızın,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri