Taglar : "Hacerul Esved Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Hacerul Esved Görmek Anlamı! Ruyada Hacerul Esved Görmek Ne Demek. Rüyamda Hacerul Esved Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Hacerü’l-esved Görmek

Rüyada hacerü’l-esved, hacca isaret eder. hacerü’l-esved’i söküp kendisi icin alikoydugunu gören kimsenin bir bid’ati islemede yalnizligina isaret eder. hacerü’l-esved’e el sürdügünü gören kimse hacca gider. insanlarin hacerü’l -esvedi kaybettiklerini ve yerini bulduklarini görse, o kimse kendisinin hidayette insanlarin da sapiklikta olduklarim zanneder bir kimse olduguna isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Hacerul Esved Görmek

Rüyanizda Hacer ül Esved i gör mek, ona yüz sürmek, dünya ve ahiret islerinizin yolunda olduguna, dualarinizin Cenabi Hakk tarafindan kabul gördügüne, maneviyatinizin çok düzgün ve yerinde olduguna, temiz kalbiniz ve gönül rahatliginiz bulunduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada Hacerü lEsved, hacca isaret eder. Hacerü lEsved i söküp kendisi için alikoydugunu gören kimsenin bir bid ab islemede yalnizligina[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri