Taglar : "Haraç Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Haraç Görmek Anlamı! Ruyada Haraç Görmek Ne Demek. Rüyamda Haraç Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Haraç Görmek

Rüyada müslümanlardan bir kimsenin inancsizlara cizye ve harac vermesi, zillet ve düskünlüge, cizye ve harac almasi dahi, izzet ve kurtulusa isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Haraç Görmek

Düşmandan alınan cizye ve haraç yücelik ve ilahi yardıma, Kafirin müslümandan haraç alması zillet ve horluğa, Bir kimsenin, kendi hakkına ulaşmak ve meşru işini yaptırmak için birine haraç vermek zorunda kalması sadaka vermesine delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Harac Görmek

Rüyada Müslümanlardan bir kimsenin inançsizlara cizye ve haraç vermesi, zillet ve düskünlüge, cizye ve haraç almasi dahi, izzet ve kurtulusa isaret eder. Kendisini yikilmis ve viran olmus bir yerde görmesi, güç getirmeyecegi bir milletle kavgaya tutusmasina isaret eder. Bir sehrin yer sarsintisindan veya baska bir sebepten harap oldugunu görmek, o sehirde bir kimsenin öldürülmesine yahut halkin üst düzeylilerinin ünvanlarinin düsecegine[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri