Taglar : "Hesap Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Hesap Görmek Anlamı! Ruyada Hesap Görmek Ne Demek. Rüyamda Hesap Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Hesap Görmek

Rüyada ölü icin görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse tevbe ederek allah’a (c.c.) dönmesine isaret eder. hesaba cekildigini ve kolayca hesap verdigini gören kimsenin haniminin dindar saliha ve kendisine sefkatli olduguna isaret eder. cetin bir sekilde hesaba cekildigini gören kimse, ümitsizlige ve zarara ugrar.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Hesap Görmek

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur. Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse tevbe ederek Allah a (C.C.) dönmesine isaret[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri