Taglar : "Hücum Etmek Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Hücum Etmek Görmek Anlamı! Ruyada Hücum Etmek Görmek Ne Demek. Rüyamda Hücum Etmek Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Hücum Etmek Görmek

bir kimsenin Rüyada düsmanindan kactiktan sonra düsmanina hücum etmesi, o kimsenin düsmanina galip gelmesine veya o kimsenin vesvesesine ve hatirina gelen seylere tabir edilir. bazen de bu rüya pismanlik ve tevbe etmeye ve hayra dönmeye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Hucum Etmek Görmek

Bir kimsenin Rüyada düsmanindan kaçtiktan sonra düsmanina hücum etmesi, o kimsenin düsmanina galip gelmesine veya o kimsenin vesvesesine ve hatirina gelen seylere tabir edilir. Bazen de bu rüya pismanlik ve tevbe etmeye ve hayra dönmeye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Hücum Etmek Görmek

Düşmanına saldırmak bir şeyden dolayı pişman olmaya; düşmanı yüzünden vesveseye kapılmaya yahut onu altetmeye, Düşmanın şuursuzca saldırısı çekirge istilasına yahut ahmak düşmanın hezimete uğramasına, Düşmana bilinçli olarak saldırmak başarmaya, saldırıddan kaçınmak kendini tehlikeye atmaya, Düşmanın kaşlarını çatarak bakması nazar değmesine delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri