Taglar : "İhtiyar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada İhtiyar Görmek Anlamı! Ruyada İhtiyar Görmek Ne Demek. Rüyamda İhtiyar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada ıhtiyar Görmek

intihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Başka birinin intihar ettiğini gördüyseniz, Bu başka insanların hatalarından dolayı hayatınızın olumsuz etkileneceğinin işaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada ıhtiyar Görmek

Rüyasinda bir ihtiyar, yani iyice yaslanmis birini gören kimse hayirli bir haber alir. ihtiyar erkekse haber parayla ilgilidir. yasli olan kadinsa haber sevgiyle ilgili olabilir. ihtiyar birinin elinden bir sey almak yaklasan bir mutluluktur. rüyada ihtiyar ve cok yasli birisini görmek, uzun ömre isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada ihtiyar bir kimse ile karsilasip konus mak, uzun ömre delalet eder. ihtiyar beyaz sakalli ise, parlak ve mutlu Günler göreceginize, siyah sakalli ise, günlerinizin çok zor geçecegine, kir sakalli ise bazen kederli ve sikintili, bazen de neseli ve mutlu günler geçirerek ömür süreceginize delalet eder. Ihtiyar bir kimse ile el sikismak veya ihtiyarin elini öpmek, mutlu bir Aile hayatiniz[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada kendini yaşlanmış görmek, ömrün uzun olacağına yorumlanır. Hayırlı bir haberdir. İhtiyar erkek ise parayla, kadın ise sevgi ile ilgilidir. Rüyasında bir ihtiyar, yani iyice yaşlanmış birini gören kimse hayırlı bir haber alır. İhtiyar erkekse haber parayla ilgilidir. Yaşlı olan kadınsa haber sevgiyle ilgili olabilir. İhtiyar birinin elinden bir şey almak yaklaşan bir mutluluktur. Rüyasında ihtiyarlığını gören kimsenin çok uzun[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri