Taglar : "İkramiye Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada İkramiye Görmek Anlamı! Ruyada İkramiye Görmek Ne Demek. Rüyamda İkramiye Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada ıkramiye Görmek

Rüyada kendisine veya tanidigi birisine büyük bir ikramiye ciktigini görse, dinden para cikacagina veya bir musibet veya belaya ugrayacagina isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İkramiye Görmek

Rüyada size veya çok yakindan tanidiginiz bir kimseye büyük ikramiye isabet ettigini görmek, size veya o kimseye bir belanin yaklasmakta olduguna ve bunun için önceden tedbir almaniz gerektigine isarettir. Bir yorumcuya göre, ikrami ye isabeti amansiz bir hastalikla da yorumlanmaktadir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendisine veya tanidigi birisine büyük bir ikramiye çiktigini görse, dinden para çikacagina veya bir musibet[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İkramiye Görmek

Hak edilmiş bir işten dolayı ikramiye aldığını görmek gayret ve emeğinin karşılığının takdir edilmesine, Müşterek bahis ya da piyangodan ikramiye çıkması boş kuruntu ve sonu olmayan iş ve düşüncelere delalet eder. Daima iyiye yorulur. Kazançtır ve hatta aynen çıkabilir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri