Taglar : "İlik Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada İlik Görmek Anlamı! Ruyada İlik Görmek Ne Demek. Rüyamda İlik Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada İlık Görmek

Rüyada görülen ilik, gömülü seyler ve varis olunan hububata isaret eder. bir kimsenin rüyada kemiginde ilik oldugunu görmesi o kimsenin gömecegi mala, eger o kimse hasta ise, ayaga kalkmasina ve hastaligindan kurtulmasina isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada ılık Görmek

Rüyada görülen ilik, gömülü seyler ve varis olunan hububata isaret eder. Bir kimsenin rüyada kemiginde ilik oldugunu görmesi o kimsenin gömecegi mala, eger o kimse hasta ise, ayaga kalkmasina ve hastaligindan kurtulmasina isaret eder. Rüyada ılık Su, yemek, Hava vs. görmek; kışın hayra, yaz mevsiminde sıkıntıya işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İlik Görmek

Makbül ve müstecap olan duaya, kişinin belini doğrultacak olan işte gerekli sebeplere bilinçli olarak sarılmaya, İlik hastanın iyi olmasına, gizli mal ve değerin açığa çıkarak faydalı hale gelmesine delalet eder. Kişi ilikli birşey giyerse dedikodu yüzünden telaşlanır. İlikleri açarsa sıkıntıyı geride bırakıp, feraha kavuşur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri