Taglar : "İtikaf Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada İtikaf Görmek Anlamı! Ruyada İtikaf Görmek Ne Demek. Rüyamda İtikaf Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada ıtikaf Görmek

kilisede itikaf ettigini gören kimse erkekse, nefsini zina eden bir kadina meylettirir. camide itikaf ettigini gören ise, kendisini hayir islerinde kullanir yahut erkekse namuslu bir kadina talip olur. bir dükkanda itikaf ettigini görse, maiset ve gecimi icin ugrasir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada ıtıkaf Görmek

Kilisede itikaf ettigini gören kimse erkekse, nefsini zina eden bir kadina meylettirir. Camide itikaf ettigini gören ise, kendisini hayir islerinde kullanir yahut erkekse namuslu bir kadina talip olur. Bir dükkanda itikaf ettigini görse, maiset ve geçimi için ugrasir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada İtikaf Görmek

Camide itikafa girdiğini görmek hayır ve iyiliğe sarılmaya, terkedilmiş sünnetleri ihya ederek şehidlik ecri almaya yahut namuslu bir kadına talip olmaya, Kilisede itikafa girmek zina yapan bir kadına meyletmeye, İşyerinde itikafa girdiğini görmek kendinni geçim ve kazanca vermeye, ahireti önemsememeye delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri