Taglar : "Kadınlar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kadınlar Görmek Anlamı! Ruyada Kadınlar Görmek Ne Demek. Rüyamda Kadınlar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kadınlar Görmek

Rüyada kadinlari görmek, dünyaya isarettir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kadinlarin kendi tarafina yönelip geldigini görmesi, o kimseye dünyanin teveccüh edip yönelmesine isarettir. Kadinlarin kendisine sirtlarini dönmüs olarak gittiklerini görmesi, o kimsenin fakirligine ve dünyanin ondan yüz çevirmis olmasina isarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini isteyerek kadinlar cemaatiyla oturdugunu görmesi, o kimsenin tembelligine ve ise yaramaz bir kimse olduguna isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kadınlar Görmek

Rüyada kadinlailari görmek, dünyaya isarettir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kadinlailarin kendi taratma yönelip geldigini görmesi, o kimseye dünyanin teteveccüh edip yönelmesine isarettir. Kadinlarin kendisine sirtlarini dönmüs olarak gittiklerim görmesi, o kimsenin fakirligine ve dünyanin n ondan yüz çevirmis olmasina isarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini isteyerek kadinlar cemaatiyla oturdugunu görmesi, o kimsenin n tembelligine ve ise yaramaz bir kimse olduguna[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri