Taglar : "Kafes Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kafes Görmek Anlamı! Ruyada Kafes Görmek Ne Demek. Rüyamda Kafes Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kafes Görmek

Kafes Rüyasi pek de iyi sayilmaz. Bos bir kafes yaklasan sikintili bir durumu, bir sorumlulugu belirtir. Bu kafes kosullarinda güçlesecegini haber verir. Kafeste bir kus varsa o zaman zorluklardan sonra insan rahat edecektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kafes Görmek

Rüyada görülen kafes, hapse, bazen, küçük çocuklar için besige isarettir. Kafes, evdir. Basini bir kafese sokarak sokaklarda yürüdügünü gören kimse, evini satar. Kafes, islerin müskilata düsmesine ve islerin bazisinin bazisiyla durgunluk peyda etmesine isarettir. Kafes evlenmeye de isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kafes Görmek

Evlenmeye, hapse, eve, beşiğe; iş ve sanatta yaşanacak durgunluğa, Kafesçi gardiyana, yapı ustasına, nikah memuruna, meslek ehli birine, öğretmene yahut görücüye delalet eder. Rüyada kafes gören, hiç beklemediği bir sırada büyük sıkıntıya düşecektir. Kafes rüyası hayra yorulmaz.Rüyada kafes görmek, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Boş kafes gelmekte olan bir sıkıntıyı belirtir. Kuş kafesi ise Birilerini alt etmek için planlar[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri