Taglar : "Kanarya Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kanarya Görmek Anlamı! Ruyada Kanarya Görmek Ne Demek. Rüyamda Kanarya Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kanarya Görmek

Rüyada bir kanaryanin öttügünü duymak, mutlulugun ve güzel haberler alacaginizin isaretidir. Genç bir kisinin kanaryaya sahip oldugunu görmesi, akademik kariyer yapacagi anlamina gelir. Rüyada kanarya görmek, hayra isarettir. Kanarya gören kimsenin bekledigi bir kaybi varsa gelir. Yapilmasi gereken bir isi varsa o isi yapilir. üzüntülü ve kederli ise üzüntü ve kederinden kurtulur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kanarya Görmek

Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek Aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır. Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır. Kanarya ötüşü, mutluluk ve güzel haberler alacağınızın işaretidir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri