Taglar : "Katil Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Katil Görmek Anlamı! Ruyada Katil Görmek Ne Demek. Rüyamda Katil Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Katil Görmek

Bir katil tarafindan öldürülüyorsaniz, hedeflerinize ulasamayacaksiniz. Bu Rüya bazi gizli düsmanlariniz oldugu konusunda uyaridir. Rüyada katil görmek, haber, yardim ve saglikli bir hayata isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Katıl Görmek

Rüyada katil oldugunu gören kimse, büyük bir hayir cemiyetine girerek halka ve fakirlere yardim eder. Katil görmek, ayni zamanda uzun ve saglikli bir hayat süreceginize de isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada katil görmek, haber, yardim ve saglikli bir hayata isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Katil Görmek

Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu Rüya gizli düşmanlara sahip olduğunuzu haber verir. Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu rüya gizli düşmanlara sahip olduğunuzu haber verir. Eğer bir katil tarafından öldürülüyorsanız, hedeflerinize ulaşamayacaksınız. Bu rüya, gizli düşmanlarınız olduğuna dair bir uyarıdır. Kişinin büyük bir iyilik yapacağına işaret eder. Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, hedeflerinize ulaşamayacaksınız. Bu rüya[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri