Taglar : "Kaybolmak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kaybolmak Görmek Anlamı! Ruyada Kaybolmak Görmek Ne Demek. Rüyamda Kaybolmak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kaybolmak Görmek

Alim bir kimse Rüyada halk arasında kayboldugunu görse, o alimin ilminden halkin faydalanmasina ve söhretinin yayilmasina isarettir. Kaybolmak, bazen de nasibin noksanligina isarettir. Rüyada bazi elbiseleri veya evi kayboldugunu gören kimsenin malik oldugu seylerin ondan gitmemesine isarettir. Bir kimse rüyada bütün elbiselerinin kayboldugunu görse, ona gelecek serrin gitmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kaybolmak Görmek

Alim bir kimse Rüyada halk arasinda kayboldugunu görse, o alimin ilminden halkin faydalanmasina ve söhretinin yayilmasina isarettir. Kaybolmak, bazen de nasibin noksanligina isarettir. Rüyada bazi elbiseleri veya evi kayboldugunu gören kimsenin malik oldugu seylerin ondan gitmemesine isarettir. Bir kimse rüyada bütün elbiselerinin kayboldugunu görse, ona gelecek serrin gitmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kaybolmak Görmek

Nasibin azalmasına; kalabalık içinde kaybolmak ilim ve dünyalığı ile insanlara yararlı olup, onlar nezdinde şöhret bulmaya, Kaybolmuş kimse görmek garip birine yahut kişinin kendini dünyaya vererek erdemlerini yitirmesine, Kişinin eşya yahut elbiselerin kaybolması bunları yitirmesine delalet eder. Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu bıkkınlıktan kurtulması gerektiğini bildirir. Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri