Taglar : "Kayış Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kayış Görmek Anlamı! Ruyada Kayış Görmek Ne Demek. Rüyamda Kayış Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kayış Görmek

Rüyada kayış ve tasma görmek, yardima, söz ve sartim yerine getirmeye çalismaya isarettir. Rüyada görülen kayis, rizka yahut çocuga, isarettir. Kayis görmek, bazen de yolculuk yapmaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kayıs Görmek

Rüyada kayis görmek, yardimla yorumlanir. Rüyada kayis görmek, rizk veya çocuga ya da hizmetçiye delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kayis ve tasma görmek, yardima. söz ve sartini yerine getirmeye çalismaya isarettir. Rüyada görülen kayis. rizka yahut çocuga, isarettir. Kayis görmek, bazen de yolculuk yapmaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kayış Görmek

Kayış ve tasma görmek sözünde durmaya, ahdini yerine getirmeye, yardım ve iyiliğe, rızık ve yolculuğa yahut çocuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kemer.) Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir. Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri