Taglar : "Kaymak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kaymak Görmek Anlamı! Ruyada Kaymak Görmek Ne Demek. Rüyamda Kaymak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kaymak Görmek

Rüyada kaymak görmek, ana karnindaki çocuktur. görülen kaymak taydasi çok, büyüyen ve lezzetli olan toplu mal ve ganimetten meydana gelecek riziktir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada kaymak yese Allah-u Teala o kimseye Beytü’l-Mukaddes’i ziyaret etmeyi nasip eder, dediler. Kaymak, ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyaniklikta ugrastigi ve arzu ettigi seyi kolaylikla elde etmeye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kaymak Görmek

Alınteriyle kazanılan malın faydalı ve bereketli sonucuna, bir vesileyle gelecek toplu mala yahut ana karnındaki çocuğa, Kaymak bazen ucuzluk ve bolluğa, Kar ve kazanca; arzu edilen şeylerin gerçekleşmesine, Kaymak yemek, mukaddes beldeleri ziyaret etmeyye delalet eder. Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder. Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri