Taglar : "Kiler Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kiler Görmek Anlamı! Ruyada Kiler Görmek Ne Demek. Rüyamda Kiler Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada kibrit görmek, mesakkat ve mihnetten sonra elde edilecek mala isarettir. Bekar kimse için kibrit görmek, hanima, cahil için ilme, fakir için zenginlige isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kıler Görmek

Rüyada kiler görmek, hile ile yorumlanir, Evindeki kilerinin erzak ve yiyecekle dolu oldugunu görmek, hile ile haram mal topladigina, kilerinin bos oldugunu görmek Allah in (cc) verdigi rizikla yetinerek, geçindiklerine delalet eder. Salimi ye göre; rüyada kiler görmek, sirrini saklayan bir kadinla tabir olunur. Kiler veya ambarda bazi seylerin bulundugunu görmek, o kadinin bazi sirlari olduguna isarettir. Eger kiler veya[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kiler Görmek

Kişinin içinde gizlediği iyi ve kötü niyetlere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine, Kullanılmayan kiler niyet ve istek yenilemeye, Kiler bazen hileli işe yahut hileyi amaçlayan söz ve davranışlara delalet eder. Boş ise evle ilgili para sıkıntısıdır. Dolu, aydınlık ve temiz ise evle ilgili kısmettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri