Taglar : "Kitapçı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kitapçı Görmek Anlamı! Ruyada Kitapçı Görmek Ne Demek. Rüyamda Kitapçı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kitapçı Görmek

Rüyada kitapçiyi görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, müskil seyleri halletmeye ve garip haberlere muttali ve vakif olmaya, bekarlari evlendirmeye, günahkar bir kimsenin, tövbe etmesine ve kafirin Müslüman olmasina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kıtapcı Görmek

Rüyada kitapçi görmek, ferahlikla tabir olunur. Rüyasinda bir kitapçi dükkanina girdigini ve kitapçi ile konustugunu gören, sikintidan kurtulur. Kitapçidan kitap satin alarak parasini ödedigini görmek, hayatta bilmedigi, fakat merak ettigi bazi seyleri ögrenmek istedigine; kitapçidan bazi kitaplar hakkinda bilgi almak için onunla konustugunu görmek, ilim ögrenmek için bir alime basvuracagina veya bir sanat hakkinda aydinlanmak istegi ile bir akademiye veya[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kitapçı Görmek

İnançsız kimsenin müslüman olmasına, bekar kimsenin evlenmesine, günahkarın tövbe etmesine; zor ve çetin şeyleri halletmeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya ve ilginç haberler duymaya delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri