Taglar : "Kolye Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kolye Görmek Anlamı! Ruyada Kolye Görmek Ne Demek. Rüyamda Kolye Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kolye Görmek

Bir kadinin Rüyada gördügü kolye, önün süs esyasi meydana gelecek kiz çocuklaridir. Eger kadinin gördügü gerdanlik mücevher ise o kadin kadri yüce bir adamla evlenerek erkek çocuklar dogurur ve arzusuna kavusur. Kolye boncuktan olursa, o kadinin evlenecegi adam adi bir insandir, Erkek kimselerin rüyada gerdanlik görmesi bozmaca hastaligina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kolye Görmek

Bakınız; Gerdanlık. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak. Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir kadinin Rüyasinda boynuna kiymetli bir kolye taktigini[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri