Taglar : "Kürsü Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kürsü Görmek Anlamı! Ruyada Kürsü Görmek Ne Demek. Rüyamda Kürsü Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kursu Görmek

Rüyada kürsü görmek, meydana gelecek yücelige veya kadina isarettir. Kürsü demirden olursa, kuvvet ve yardimciya isarettir. Agaçtan ise, nifakla beraber az bir kuvvet ve yardimciya isarettir. Rüyada bir kürsü üzerinde oturdugunu gören kimse, birisinin velisi veya varisi olur. Eger memuriyete ehilse, kendisine bir vazife verilir ve yükselir. Gurbette ise, vatanina döner ve muradina erisir. Rüyada bir kürsüye rastladigini ve üzerine[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kürsü Görmek

kadına, makam ve mevkiye, şeref ve itibara, kişinin mesleğine, binit vasıtasına; hasta için tabut yahut teneyşir tahtasına, Kürsüye oturmak rütbeye, iyilik ve ihsana; çabuk erişilecek hayra, Göklerdeki Kürsü yü görmek ehli için yüksek derecelere, diğerlleri için evlenmeye, çocuğa delalet eder. Kişinin bir olay yüzünden dikkat çekeceğine ve eskisinden çok daha önemli bir yere geleceğine işaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri