Taglar : "Kuşak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Kuşak Görmek Anlamı! Ruyada Kuşak Görmek Ne Demek. Rüyamda Kuşak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Kusak Görmek

Rüyada kusak görmek, akraba ile yorumlanir. Beline kusak sardigini görmek, ömrünün uzun veya kisaligi ile yorumlanir. Uzun kusak ömrün uzunluguna, kisa kusak kisaligina delalet eder. Bazi yorumculara göre kusak, küçük çocukla da tabir olunur. Rüyasinda beline sal bir kusak sardigini gören kimse, serefe ve üne sahip olur. Beline çesitli renklerle dokunmus ipek bir kusak sardigini görmek, o kimsenin o mahalde[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Kuşak Görmek

Bele sarılan kuşak babaya, amcaya yahut erkek kardeşe, Beline kuşak bağlamak fakirin zengin olmasına, yönetimde güç ve kuvvete, ömrün kalan yarısına, Çok kuşak kuşanmak uzun ömre, Kuşak bazen eş ve çocuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kayış, Kemer.) Rüyasında kuşak gören kişinin, güvenli bir iş anlaşması yapılacağına yorumlanır. Rüyasında kuşak gören kişinin, güvenli bir iş anlaşması yapılacağına yorumlanır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri