Taglar : "Lağım Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Lağım Görmek Anlamı! Ruyada Lağım Görmek Ne Demek. Rüyamda Lağım Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Lağım Görmek

lagim görmek, lagimdan üzerine bir sey bulastigini görmek, bir takim sevimsiz islere girmeye ve mahcup olmaya isarettir. kadinin bu Rüyayi görmesi ise, dostlaridan ve arkadaslarindan kendisine zarar gelebilecegine ve bu kadinin dikkatli olmasi gerektigine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Lagım Görmek

Bir kimsenin kendisini lagim içinde çirpinir görmesi, is hayatinda iflasa dogru koçtuguna ve durumunu düzeltmeye çalismasi gerektigine delalet eder. Bu Rüyayi gören kadin ise, bir bataga sürüklenmek üzere bulunduguna ve dost ve arkadaslarini iyi kimselerden seçmesi gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Lagim görmek, lagimdan üzerine bir sey bulastigini görmek, bir takim sevimsiz islere girmeye ve mahcup olmaya isarettir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Lağım Görmek

Borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere, Lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder. Büyük para, zenginliktir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri