Taglar : "Leş Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Leş Görmek Anlamı! Ruyada Leş Görmek Ne Demek. Rüyamda Leş Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Leş Görmek

leş görmek, sevimsiz bir haber almaya isarettir. kokmus bir hayvan lesi görmek, mühim bir sirrin ifsasina ve bundan dolayi da zarara ugrayacaginiza isarettir. pis koku nesreden les, azgin düsmanla tabir edilir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Les Görmek

Rüyada les görmek çok kötü bir haber almakla yorumlanir. Rüyada bir hayvan lesi görmek, eger çok pis kokuyorsa, düsmanlarinizin çok azgin bir hale geldiklerine ve ellerinden gelse bizi hemen ortadan kaldirmak istediklerine, kokmuyorsa sizinle oldugu gibi ev halkanizla da siki mücadeleye hazirlandiklarina isaret sayilir. Bir baska rivayete görede: Les görmek, sevimsiz bir haber almaya isarettir. Kokmus bir hayvan lesi görmek,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Leş Görmek

Kokmuş hayvan leşi insanın mücadele azmini kıran olumsuz şartlara ve süfli düşmanlara delalet eder. Büyük sıkıntı, dert, felaket, bela olarak yorumlanır. Rüyada hayvan leşi görmek; sakladığınız önemli bir sırrınızın düşmanlarınız tarafından örenilmesiyle işlerinizin bozulacağına işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri