Taglar : "Leylak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Leylak Görmek Anlamı! Ruyada Leylak Görmek Ne Demek. Rüyamda Leylak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Leylak Görmek

Rüyada leylak görmek, hafif mesrep bir esle tabir edilir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Leylak Görmek

Rüyada leylek görmek, toplanti ve ortakligi seven kimselere isarettir. rüyada leylek kuslarinin kisin bir yerde toplanmis görülmeleri, hirsizlara, yol kesicilere, düsmanla harp edenlere ve havanin soguk ve sikici olmasina isarettir. leylek kuslarinin daginik olduklarini görse, bu rüya yolculuk yapmak isteyen veya yolculuk halinde bulunan kimse icin, hayirdir. bazen de leylek kusunu görmek, misafirin yolculuktan gelmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Leylak Görmek

Bakınız; Çiçek. Güzel ve çok iyi niyetli birisine aşık olacağınıza işaret eder. Güzel ve çok iyi niyetli birisine aşık olacağınıza işaret eder. Hoş bir aşk macerası, beğenilen birisiyle aşktır. Rüyada leylak görmek ve koklamak, düsük ahlakli bir kadinla tanisacaginiza, leylak toplayip demet yaptiginizi görmek, bu tabiatta bir kimse ile evlenmege delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada leylak görmek, hafif[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri