Taglar : "Liman Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Liman Görmek Anlamı! Ruyada Liman Görmek Ne Demek. Rüyamda Liman Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Liman Görmek

Rüyada liman görmek, her türlü güclügü yenmeye isarettir. liman görmek, huzura, rahata ve emniyet icerisinde bulunmaniza isarettir. limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelisine veya evinize cok misafirin gelmesine isarettir. Rüyasinda liman gören kimse, gelecekte cok mutluluk verecek haberler alinacak demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Lıman Görmek

Rüyada liman görmek, yolculukla yorumlanir. Bu yolculuk sonunda büyük kazanca ve mutlu bir hayata kavusacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada liman görmek, her türlü güçlügü yenmeye isarettir. Liman görmek, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmaniza isarettir. Limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelisine veya evinize çok misafirin gelmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Liman Görmek

Korku ve şiddetten emin olmaya, rızık ve teşebbüse, sakin ve huzurlu hayata delalet eder. Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rahat, huzur, dertlerden, sıkıntıdan kurtuluştur. Rüyada liman görmek; rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, yolunu beklediğiniz bir insanın geleceğine veya çok sayıda misafir ağırlayacağınıza[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri